Web Site Reklamları

İNTERNET REKLAMLARI

Viva Sosyal Medya'dan arama motorlarında üst sıralara çıkmak için internet reklamları konusunda hizmet alabilirsiniz.

Arama Motoru Reklamları

İnternet reklamları, dünyada popüler olan Arama Motorları (Google, Yandex, Bing) üzerinden verilen ve “sponsorlu bağlantı” olarak görüntülenen reklamlardır. Reklam veren firmaların tanımladığı anahtar kelimeler sayesinde kullanıcılara kolaylıkla ulaşabilir. Reklam veren reklamının gösterilmesini istediği bölgeleri ve cihazları (Masaüstü ve dizüstü bilgisayar, mobil cihazlar) belirleyebilir. Reklamının görüntülenmesine zaman aralığı kısıtlamaları da uygulayabilir. Bu reklamlar arama sonuçlarının ilk sayfasında ve hatta ilk satırda görüntülenir.
Örneğin Google reklamlarınızı otomatik olarak arama sonuçlarında (anahtar kelimelere göre), ziyaret ettiğiniz başka bir sitenin içerisinde (çerezler sayesinde pop-up reklamı) ve Youtube’da (çerezler sayesinde video reklamı yada pop-up reklamı) gösterir. Planlanan reklamlar başlattığınız andan itibaren birkaç dakika sonra aktif olur. Internet reklamları tıklanma başına ücretlendirilir.SEO Danışmanlığı

SEO (Search Engine Optimization) Google’da üst sıralarda yer almak. İnternet siteleri ile alt sıralarda yer alan internet sitelerinin arasındaki farklar vardır.Bu tür çalışmaların yazılımsal olarak yapılmaktadır SEO danışmanlığı sadece Google’da sitenizin üst sıralarda çıkmasını sağlayacak çalışmalara yönelik bir bütün değildir.
SEO danışmanlığı, sitenin iç ve dış şekilde yönetilmesini, kötü niyetli ataklara karşı savunulmasını, link profilinin oluşturulmasını, Google servislerine kayıt işlemlerinin yapılmasını vb. kapsamaktadır.


sosyal medya danışmanlığı internet reklamları sayfa yönetimi

Profesyonel danışmanlık için bizden teklif isteyin!

Her kurumun olduğu gibi sizin de sosyal medya reklamcılığı konusunda, dijital dünyada reklama ihtiyacınız olduğunu biliyoruz. En çok hak ettiğiniz ilgiye ve hedeflerinize ulaşmanız bizim önceliğimiz olacaktır. Bu yüzden sizinle birlikte başarıya yürüyeceğimiz bu yolda danışmanınız olmayı çok isteriz.

EKİBİMİZ

team member

Onur ÖZDEN

Kurucu

Reklamcı

team member

Begüm MUTLU

Editör

Sosyal Medya Uzmanı

team member

Ömer ÖZDEN

Reklamcı

SEO Uzmanı

team member

Salih Çobani

Tasarımcı

Grafik Tasarım