Sosyal Medya

Posted

SOSYAL MEDYA’DA NELER YAPABİLİRİZ?

Firmanızın tüm tasarım, danışmanlık reklam planlaması ve stratejik medya yönetimini Viva Sosyal Medya‘ dan sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya hesaplarının açılması, içeriklerinin hazırlanması ve stratejilerinin belirlenmesi için gerekli ilk adımları sizinle birlikte atıyoruz. Ardından günlük, haftalık ve aylık paylaşımlar ile ve bu paylaşımlara yapılan reklam çalışmaları sayesinde yüzbinlerce kişiye erişerek firmanızı geniş kitlelere tanıtıyoruz.

Dijital Pazarlama

Günümüzde Dijital Pazarlama firmalar için vazgeçilmez unsur haline gelmiştir. Biz de firmaların ihtiyaçları doğrultusunda Instagram, Facebook, Twitter, Google gibi platformlarda en düşük maliyetle, en yüksek geri dönüşümleri sağlıyoruz. Aylık hazırladığımız raporlarla istatistikleri tarafınıza gönderiyoruz.

Tasarım

Temsil gücü iyi olan Tasarım ve nasıl görüneceği önemlidir. Bildiğiniz gibi Instagram ve Facebook’da reklam verilecek görsel tasarımlara çok dikkat edilmesi gerekmektedir. Güncel reklam ilkeleri ve kriterleri takip edilmelidir. Aksi halde yanlış yönetim ile sayfanızın kapatılmasına kadar kötü sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Bunların dışında paylaşım yapılacak tasarımlar ilgi çekici, stratejik ve konu odaklı olmalıdır.

Sosyal Medya Paketlerimize Göz Atın!

sosyal-medya-paketleri

Sosyal Medya Reklamcılığı

Sosyal Medya reklamcılığı, markanıza sosyal mecralarda maksimum fayda ve algı kazandıran hizmettir. Sosyal Medya reklamcılığı Dünyada her geçen gün daha da popülerleşen bir sektör haline gelmiştir. İnternet dünyasında markaların konumlanması ve rekabet edebilmesi için aktif ve dinamik bir yapıya sahip olması gerekmektedir. Sosyal medya yönetimi bu noktada ihtiyaç olur.

Sosyal Medya Uzmanları firmanızın hedefleri doğrultusunda sayfa yönetimini en iyi ve özgün şekilde kullanmakla yükümlüdür. Bildiğiniz üzere dijital dünyada sektörel rekabet üst seviyelededir. Sosyal Medyaya önem vermeyen kurumlar sektörden geri kalmaktadır. Sosyal Medya Uzmanları ise sizi bu yarışa hazırlar ve rekabet edebilmenizi sağlar. Sizde firmanıza özel hedef kitlenizi oluşturabilir, onlarla iletişim halinde olabilir, reklam ve kampanyalarınızdan haberdar edebilir ve sektörde ön sıralardan yerinizi alabilirsiniz.

Profesyonel danışmanlık için bizden teklif isteyin!

Her markanın olduğu gibi sizin de sosyal medya reklamcılığı konusunda, dijital dünyada reklama ihtiyacınız olduğunu biliyoruz. En çok hak ettiğiniz ilgiye ve hedeflerinize ulaşmanız bizim önceliğimiz olacaktır. Bu yüzden sizinle birlikte başarıya yürüyeceğimiz bu yolda danışmanınız olmayı çok isteriz.

BURAYA TIKLAYARAK BİZDEN TEKLİF İSTEYEBİLİRSİNİZ