Sosyal Medya Hesap Yönetimi

Viva Sosyal Medya’dan Facebook, Instagram, Twitter, Youtube gibi platformlardan yönetim desteği alabilirsiniz. Markanıza özel tasarımlar hazırlayarak günlük paylaşımlar yapabilir, müşterilerinizin mesajlarını cevaplayabilir ve canlı destek hizmeti sağlayabiliriz.

Viva Sosyal Medya’dan kurumsal firmalar, influencerlar , e-ticaret siteleri, bloggerlar, eğitmenler gibi bir çok sosyal medyayı aktif kullanmak isteyen herkes destek talep etmektedir.

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal Medya reklamcılığı, markanıza sosyal mecralarda maksimum fayda ve algı kazandıran hizmettir. Sosyal Medya reklamcılığı Dünyada her geçen gün daha da popülerleşen bir sektör haline gelmiştir. İnternet dünyasında markaların konumlanması ve rekabet edebilmesi için aktif ve dinamik bir yapıya sahip olması gerekmektedir. Sosyal medya yönetimi bu noktada ihtiyaç olur. Sosyal Medya Uzmanları firmanızın hedefleri doğrultusunda sayfa yönetimini en iyi ve özgün şekilde kullanmakla yükümlüdür. Bildiğiniz üzere dijital dünyada sektörel rekabet üst seviyelededir. Sosyal Medyaya önem vermeyen kurumlar sektörden geri kalmaktadır. Sosyal Medya Uzmanları ise sizi bu yarışa hazırlar ve rekabet edebilmenizi sağlar. Sizde firmanıza özel hedef kitlenizi oluşturabilir, onlarla iletişim halinde olabilir, reklam ve kampanyalarınızdan haberdar edebilir ve sektörde ön sıralardan yerinizi alabilirsiniz.

Arama Motoru Reklamları

İnternet reklamları, dünyada popüler olan Arama Motorları (Google, Yandex, Bing) üzerinden verilen ve “sponsorlu bağlantı” olarak görüntülenen reklamlardır. Reklam veren firmaların tanımladığı anahtar kelimeler sayesinde kullanıcılara kolaylıkla ulaşabilir. Reklam veren reklamının gösterilmesini istediği bölgeleri ve cihazları (Masaüstü ve dizüstü bilgisayar, mobil cihazlar) belirleyebilir. Reklamının görüntülenmesine zaman aralığı kısıtlamaları da uygulayabilir. Bu reklamlar arama sonuçlarının ilk sayfasında ve hatta ilk satırda görüntülenir. Örneğin Google reklamlarınızı otomatik olarak arama sonuçlarında (anahtar kelimelere göre), ziyaret ettiğiniz başka bir sitenin içerisinde (çerezler sayesinde pop-up reklamı) ve Youtube’da (çerezler sayesinde video reklamı yada pop-up reklamı) gösterir. Planlanan reklamlar başlattığınız andan itibaren birkaç dakika sonra aktif olur. Internet reklamları tıklanma başına ücretlendirilir.

SEO Çalışmaları

SEO (Search Engine Optimization) Google’da üst sıralarda yer almak. İnternet siteleri ile alt sıralarda yer alan internet sitelerinin arasındaki farklar vardır. Bu tür çalışmaların yazılımsal olarak yapılmaktadır SEO danışmanlığı sadece Google’da sitenizin üst sıralarda çıkmasını sağlayacak çalışmalara yönelik bir bütün değildir.

SEO danışmanlığı, sitenin iç ve dış şekilde yönetilmesini, kötü niyetli ataklara karşı savunulmasını, link profilinin oluşturulmasını, Google servislerine kayıt işlemlerinin yapılmasını vb. kapsamaktadır.