Hakkımızda

VİVA MEDYA

Sosyal medya, radyo ve reklam ajansı olarak 2014 yılında dijital yetkinliği yüksek, pazarlama iletişimde stratejik olarak işletmelere ve markalara danışmanlık vizyonu ile çözümler üreten bir fikir ajansı olarak ortaya çıkmıştır.

Kimi zaman yeni açılmış bir işletme marka bilinirliğini arttırmak ve satışların artmasına yardımcı olacak bir danışman arayışında bizi tercih ederken, kimi zaman da bir markanın yeni ürününü tanıtmak ya da doğru hedef kitleye doğru zamanda içerik göstermek adına bizi tercih etmektedir.

Sosyal medya araçları vasıtasıyla pazarlama iletişimi vizyonu ile tüm mecraların birbirine entegre kullanılması, sosyal medya reklamcılığı ile birlikte ölçümlenebilirlik, verimlilik takibi gibi önemli yeni nesil pazarlama iletişimi kurallarını hayata geçirerek sosyal medya kampanyalarında ihtiyaca yönelik çözümler üretmekteyiz.

SOSYAL MEDYA’YA AYAK UYDURUN!

Artık işini ciddiye alan firmaların hemen hemen hepsi danışmanlık hizmeti alıyor. Dünyada olduğu gibi Türkiye’de de dijital reklamcılığın önemi artıyor. Firmaların Kısa ve uzun vadeli reklam planlamalarını kendi bünyesinde sürdürebilmesi için reklam departmanı’na ihtiyacı olduğu kesin. O yüzden maliyeti düşük tutarak dışarıdan alınan reklam desteği çoğu zaman için doğru çözüm olmuştur.

Sosyal Medya reklamları dediğimiz dünyada popüler olan Sosyal Ağ Platformları (Facebook, Twitter, Instagram) üzerinden verilen ve “sponsorlu bağlantı” olarak görüntülenen reklamlardır. Firmalar bu platformlardan kendi sayfalarını oluşturur ve reklam planlamalarını uygular. Sosyal Medya reklamlarının Arama Motoru reklamlarından farkı ulaşmak istedikleri kitle ve kriterleri detaylandırabilmesidir. Şehir, bölge ve hatta işletmenin +7km çevresine reklam verebilmek mümkündür. Sosyal Medya yönetimi ve reklamcılığı farklı meslek dallarıdır.

Biz Viva Medya ailesi olarak Sosyal Medya Yönetimi ve Reklamcılığını birlikte tek bir planda sunuyoruz…